Template:BiomassPlant: Difference between revisions
Arctellion (talk | contribs) No edit summary |
Arctellion (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|Capacity | |Capacity | ||
|{{formatnum:{{#external_value:capacity}}}} MWe | |{{formatnum:{{#external_value:capacity}}}} MWe | ||
|- | |||
|Main Feedstock | |||
|{{#External_value:mainfeed}} | |||
|} | |} | ||