Landfill Tax: Difference between revisions
m add new link |
update new tax rate from 2022 |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| 01.04.21 || style='text-align:center;' |£96.70 || style='text-align:center;' |£3.10 | | 01.04.21 || style='text-align:center;' |£96.70 || style='text-align:center;' |£3.10 | ||
|- | |||
| 01.04.22 || style='text-align:center;' |£98.60 || style='text-align:center;' |£3.15 | |||
|} | |} | ||