Landfill Tax: Difference between revisions
No edit summary |
add page specific text |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| 01.04.24 || style='text-align:center;' |£103.70 || style='text-align:center;' |£3.30 | | 01.04.24 || style='text-align:center;' |£103.70 || style='text-align:center;' |£3.30 | ||
|- | |||
| 01.04.25 || style='text-align:center;' |£126.15 || style='text-align:center;' |£4.05 | |||
|} | |} | ||